Administrative Unit

  En. Ahmad Janatul Firdaus Bin Zolkarnaini @ Dzulkarnain

  TIMBALAN PENDAFTAR KANAN N52

  05-4505885
  ajfirdaus@upsi.edu.my

 

 

 

  Pn. Ruzaimah binti Rahaman

  PENOLONG PEGAWAI TADBIR N29

  05-4505970
  ruzaimah@upsi.edu.my

 

 

  Cik Aliaa Husna binti Zainuddin

  PENOLONG PEGAWAI TADBIR N29

  05-4505897
  aliaahusna@upsi.edu.my

 

 

 

 

  Pn. Siti Fazilaton Akmar binti Syed Omar

  SETIAUSAHA PEJABAT N29
  05-4505882
  akmar_sfaso@upsi.edu.my

 

 

  

  Pn. Normazni binti Baharum

  PENOLONG AKAUNTAN W29
  05-4505896
  normazni@upsi.edu.my

 

 

 

  En. Shahril Redha bin Zabri

  PEMBANTU TADBIR (P/O) N22
  05-4505849
  shahrilrz@upsi.edu.my

 

 

 

  Pn. Norazwani binti Nordin

  PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (KUP)
  05-4505923
  norazwani@upsi.edu.my

 

 

 

  Pn. Rosnah  binti Mhd  Sapiee

  PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (KUP)
  05-4505921
  rosnah@upsi.edu.my

 

 

 

  Pn. Nur Fauzun binti Adam

  PEMBANTU TADBIR (P/O) N19
  05-4505923
  nurfauzun@upsi.edu.my

 

 

 

  Pn. Rasidah binti Yazid

  PEMBANTU TADBIR (P/O) N19
  05-4505896
  rasidah@upsi.edu.my

 

 

 

  Pn. Nurul Akmar binti Abdul Razak

  PEMBANTU TADBIR (P/O) N19
  05-4505970
  nurulakmar@upsi.edu.my

 

 

 

  Pn. Mawar binti Abu Hasan

  PEMBANTU TADBIR (P/O) N19
  05-4505970
  mawar@upsi.edu.my

 

 

 

  Cik Nurul Najiha binti Abdul Rahim

  PERKHIDMATAN KHAS UNIVERSIT 19
  05-4505970
  najiha@upsi.edu.my

 

 

 

 

  Cik Zahidah Binti Zainal Abidin

  SKIM PERKHIDMATAN KHAS UNIVERSIT 19 

  05-4505896

 

 


 

  En. Shaiful Azeli bin Wi

  PEMBANTU AM PEJABAT N1 (KUP)
  05-4505849
  azeli@upsi.edu.my