Unit Komputer & Elektronik

Pn. Maryati binti Md Saad
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT FA29

05-4506202
maryati@upsi.edu.my

En. Mazlan bin Ismail
PENOLONG JURUTERA (ELEKTRONIK) JA29

05-4506627
mazlanismail@upsi.edu.my

Pn. Nurul Amalni binti Abdul Wahab
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT FA29

05-4506205
amalni@upsi.edu.my

Pn. Nor Amalia Aini binti Mohd Sapawi
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT FA29

05-4506205
nor_amalia@ict.upsi.edu.my

En. Muhammad Hafirdause bin Mustafa
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT FA29

05-4506857
hafirdause@ict.upsi.edu.my

Pn. Zaihasra binti Che Ros
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT FA29

05-4506205
zaihasra_cheros@ict.upsi.edu.my

En. Norajaziri bin Mohd Nor
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT FA29

05-4506856
norajaziri@ict.upsi.edu.my

En. Rahaizal bin Hassan
JURUTEKNIK KOMPUTER FT22 (KUP)

05-4506239
rahaizal@upsi.edu.my

En. Mohd Shukri bin Mohd Shafie
JURUTEKNIK KOMPUTER FT22 (KUP)

05-4505014
shukri@upsi.edu.my

Pn. Dalilah binti Mohd Hassan
JURUTEKNIK KOMPUTERFT22 (KUP)

05-4506205
dalilah@upsi.edu.my

En. Mohd Fahemi Bin Ahmad Nordin
JURUTEKNIK KOMPUTER FT22

05-4506849
fahemi@upsi.edu.my