Administrative Unit

En. Ahmad Janatul Firdaus Bin Zolkarnaini @ Dzulkarnain

TIMBALAN PENDAFTAR KANAN N52

05-4505885
ajfirdaus@upsi.edu.my

 

Pn. Ruzaimah binti Rahaman
PENOLONG PEGAWAI TADBIR N32 (KUP)

05-4505836
ruzaimah@upsi.edu.my
 

 

Cik Aliaa Husna binti Zainuddin

PENOLONG PEGAWAI TADBIR N29

05-4505897
aliaahusna@upsi.edu.my

 

Pn. Siti Fazilaton Akmar binti Syed Omar

SETIAUSAHA PEJABAT N29

05-4505882
akmar_sfaso@upsi.edu.my

 

Pn. Normazni binti Baharum

PENOLONG AKAUNTAN W29
05-4505896
normazni@upsi.edu.my

 

 

 En. Shahril Redha bin Zabri

PEMBANTU TADBIR (P/O) N22

05-4505849
shahrilrz@upsi.edu.my

 

  

 Pn. Rosnah  binti Mhd  Sapiee

PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (KUP)
05-4505921
rosnah@upsi.edu.my

 

 

Pn. Nur Fauzun binti Adam

PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (KUP)
05-4505923
nurfauzun@upsi.edu.my

 

 

Pn. Nurul Akmar binti Abdul Razak

PEMBANTU TADBIR (P/O) N22 (KUP)
05-4505970
nurulakmar@upsi.edu.my

 

 

Pn. Rasidah binti Yazid

PEMBANTU TADBIR (P/O) N19
05-4505896
rasidah@upsi.edu.my

 

Pn. Mawar binti Hasan

PEMBANTU TADBIR (P/O) N19
05-4505970
mawar@upsi.edu.my

 

 

Pn. Nor Hidayah Binti Ahmad

PEMBANTU TADBIR (P/O) N19
05-4505970
norhidayah.a@upsi.edu.my

 

 

Cik Nurul Najiha binti Abdul Rahim
SKIM PERKHIDMATAN KHAS UNIVERSIT 19
05-4505970
najiha@upsi.edu.my

  

 

 En. Jamaluddin bin Ariffin

PEMBANTU AM PEJABAT N11
05-4505921
jamaluddin@upsi.edu.my